
Evenementen Navigation

Meet & Greet DCN Zuid
13 april / 17:30 - 22:00
De winter is voorbij, een nieuw vaarseizoen komt er aan. We komen uit onze watersportwinterslaap en dat wil de DCN commissie Zuid markeren met een gezellige ‘Meet & Greet’, waar iedereen van harte welkom is. In het bijzonder nodigen we nieuwe DCN-leden uit om kennis te maken met de club, haar activiteiten en leden. En leden die al langer lid zijn, zijn ook van harte welkom om de contacten weer aan te halen en op te frissen. Gespreksstof genoeg: wat zijn de plannen voor dit seizoen, wat gaan we ontdekken en beleven, is er lekker geklust aan de boot, heb je nog onderhoudstips nodig en wat is er nog meer te bespreken allemaal?
Op donderdagavond 13 april kunnen we vanaf 17:30 terecht bij het clubhuis ‘het Koggedek’ in Tholen (Link: WSV De Kogge). Om 18:00 uur starten we met een welkom van DCN commissie Zuid voorzitter Hans Verhoef die tevens zal vertellen wat er voor Dehlerzeilers allemaal te beleven is bij de Dehlerclub Nederland.
Na een gezamenlijke maaltijd geeft Evert van de Vrie een presentatie ‘Dehler zeilen in Zeeland’, met tips over leuke tochten, mooie plekjes en interessante evenementen. Daarbij kunnen we onderling nog meer favoriete haventjes en routes delen. Kortom, een avondje om je op te laden voor het nieuwe seizoen.
De DCN draagt € 15 bij per persoon, zodat de kosten voor ieder ongeveer € 25 zullen zijn, afhankelijk van de genuttigde drankjes. Ieder rekent zelf af met het clubhuis.
Kom ook en vul onderstaand formulier in, uiterlijk 6 april:
Je moet als lid ingelogd zijn om je via het formulier aan te melden.